Promocje

Kup wybrany ekspres ciśnieniowy i odbierz dzbanek filtrujący Brita Aluna za 1 zł

bit.ly/DzbanekZa1zl_eurocompl

Zobacz

Czujecie wiosnę?

https://dvrs.pl/ss20-dla-niej

Zobacz

Znajdź swoją ukochaną markę i spraw sobie prezent, na który zasłużyłaś!

https://www.drogerienatura.pl

Zobacz

Dzień Kobiet w CCC! 20% rabatu na obuwie damskie. Zrób sobie prezent i skorzystaj z okazji do soboty 07.03 w sklepach CCC!

https://www.ccc.eu/pl/

Zobacz

W tym tygodniu w Vision Express czeka na Was specjalna oferta – aż do 30% zniżki na wszystkie oprawy!

  Zapraszamy do salonu i na visionexpress.pl

Zobacz

Już od dziś świętuj z nami Dzień Kobiet z wyjątkowym rabatem aż do -30% na biżuterię i zegarki!

www.briju.pl

Zobacz

W salonach Vision Express w dniach 01.03 – 15.04 wyjątkowa promocja: 2 pary okularów w specjalnej cenie!

Zapraszamy do salonu i na visionexpress.pl 

Zobacz

Dla bikiniarzy i nie tylko. 2 pary w cenie 35zł, 3 pary w cenie 50zł, 4 pary w cenie 60zł, 5 par w cenie 65zł w BIG STAR

https://bigstar.pl

Zobacz

Studencka promocja w środku roku akademickiego tylko w BIG STAR

https://bigstar.pl/

Zobacz

Temperatura rośnie! Ceny spadają! Czas na Sezonowe Obniżki w House

https://www.housebrand.com/pl

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest CAMPBELL spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez CAMPBELL spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Sandomierz za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.